Pomysł na walentynki

Jaki prezent wybrać na walentynki dla niej lub dla niego?

Walentynki są związane z postacią Św. Walentego i jego kultem. Tradycyjnie przypada 14 lutego. Tego dnia zakochani wręczają sobie prezenty, lub wyznają sobie miłość. Tylko jak to zrobić najlepiej ? w jaki sposób możemy zaskoczyć swojego partnera / partnerkę?   

Walentynkowe prezenty dla niej.

Wielu mężczyzn ma problem jaki prezent na walentynki wybrać dla dziewczyny? Sposobów aby wyznać miłość jest wiele. Super pomysłem może być miś walentynkowy z oryginalnym napisem. Wyjątkowe wyznanie przekona niejedno niewieście serce- bo któż jest gotów oprzeć się sile pluszowej przytulanki. Problem pojawia się, gdy nasz związek trwa już latami i nie myślimy już o podarunku dla dziewczyny tylko o prezencie walentynkowym dla żony. Można też oczywiście kupić fartuch z wyznaniem. Jednak jeżeli chcemy dożyć kolejnych Walentynek, lepszym pomysłem może być kubek dla dwojga.  

Prezent na walentynki dla niego.


Sytuacja z wyborem prezentu na walentynki dla faceta wcale nie jest łatwiejsza. Można oczywiście kupić misia z nadrukiem, jednak nie każdy facet ucieszy się z takiego podarunku. Mężczyźni nie lubią pokazywać swojej słabszej strony więc maskotka nie zawsze trafi w gust (chociaż kto wie :)). Koszulka to już zupełnie inna beczka.  Wyznanie miłości na koszulce czy też poduszce będzie mu przypominać o lepszej połówce każdego dnia. Fajnym dodatkowym upominkiem może być np. zapalniczka  

autoresponder system powered by FreshMail
 

PORADNIK PREZENTOWY:
Zapisz się do naszego poradnika. Już nigdy nie będziesz głowił się nad pomysłami na prezent!
Do tego otrzymasz stałą
super zniżkę na cały asortyment!

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail