ODZIEŻ SPORTOWA POZNAŃ

Piękna wiosna już do nas przykicała wraz z Wielkanocą więc nic, tylko się radować i korzystać z pogody. A tu spacerek, a tu może pobiegać lub uprawiać inny sport na świeżym powietrzu. A to idealna okazja do zaprezentowania rewelacyjnych stylizacji odzieżowych. Bo tak po prawdzie... nie mów, że nie lubisz być podziwiany gdy uprawiasz sport. Nie lubisz tych zazdrosnych spojrzeń na Twoją idealną sylwetkę. A gdyby tak podkreślić ją koszulką? Dopasowaną koszulką z Twoim nadrukiem. Jedno, że dopasowana – nie będzie się podwijać, czy podwiewać. Po drugie podkreśli Twoją sylwetkę, na którą przecież pracowałeś czy pracowałaś cały rok! Jest jeszcze „po trzecie” - nadruk, który możesz dowolnie sobie wybrać, abyśmy go nadrukowali. I widzisz, masz trzy plusy za jednym podejściem.

Niby gorzej, gdy nadal walczysz o tą sylwetkę... Ale jakie gorzej! Luźniejsze koszulki, które nadal rewelacyjnie się prezentują też mamy! Luźną koszulkę z Twoim nadrukiem!  A kto nam zabroni ;) Oczywiście koszulka nadal masz trzy plusy bo i luźna i zwiewna i  z wysokogatunkowego materiału, gdzie oczywiście mówimy o bawełnie.

Koszulki poliestrowe z nadrukiem też w naszej kolekcji się znajdą – spełniamy wiele oczekiwań.

A na chłodniejsze wieczory proszę Cię bardzo – bluza! Bluza z nadrukiem ! No bo niby wiosna, ale jednak jeszcze nie lato, więc przyda się włożyć coś na ten kark :) Pomyśl, by przygotować bluzę na wieczorny trening. Przydadzą się jaskrawe oznaczenia, aby być widocznym na drodze. Styl stylem, a bezpieczeństwo przede wszystkim. Nadruk na rękawach w odblaskowych kolorach, na plecach Twoje imię lub ksywa i gotowe!

A po treningu prysznic? A może, by w końcu się nie myliło który jest kogo, to podpiszesz swój ręcznik? Ręcznik z nadrukiem !  Zobacz jaki rewelacyjny znajdziesz w Naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym FajnyPrezent.com ul. Katowicka 11A/U2 61-131 Poznań

autoresponder system powered by FreshMail
 

PORADNIK PREZENTOWY:
Zapisz się do naszego poradnika. Już nigdy nie będziesz głowił się nad pomysłami na prezent!
Do tego otrzymasz stałą
super zniżkę na cały asortyment!

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail