Dzień Mamy Dzień Taty i Dzień Dziecka

Koniec maja i czerwiec to istne urzeczywistnienie świąt rodzinnych. Zaczynamy od najbardziej popularnego święta jakim jest Dzień Mamy.  Później obowiązkowo Dzień Dziecka - najhuczniej obchodzone święto w domu oraz niedoceniane i niestety często zapominane święto - Dzień Ojca.

Przy takich okazjach zawsze pojawia się pytanie: jaki prezent na dzień mamy, jaki prezent na dzień dziecka, jaki prezent na dzień taty ? Licząc się również z tym, że w maju była Komunia (i to czasem nie jedna) a budżet ograniczony... Co tu robić ? A gdyby tak kupić jeden prezent całej rodziny? Wyjątkowy, uniwersalny a zarazem miły i trochę śmieszny . Mowa tu o koszulkach z serii królewskiej. Każdy ma swoją wersję, wygląda wystrzałowo i co by nie mówić - będziecie rozpoznawalni. Możesz zdecydować się na pojedynczą sztukę lub komplet - sprawdź co będzie Ci odpowiadać.

A może bardziej praktyczny pomysł na prezent  dla wyjazdowej mamy czy taty - ręczniki pięknie zdobione z możliwością wyboru wzoru. Chyba, że masz koncepcję na inny nadruk - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Idealny prezent na dzień mamy to koszulka z napisem "najlepsza mama" - niech wszyscy wiedzą ile znaczy dla swojej rodziny. Potrzebujesz wbić gwóźdź w ścianę, kogo prosisz o pomoc?  Na dzień taty podkreśl, że to on jest  "bohaterem domu" !  Masz córkę, która świata nie widzi poza swoim tatą? Zrób jej prezent na dzień dziecka - koszulka z napisem "córeczka tatusia" będzie definiowała wszystko ;) A dla małych królewiczów mamusi - prezent na dzień dziecka z nadrukiem "synek mamusi"!

 

Dosyć gadania... Sprawdź w sklepie co dla Ciebie przygotowaliśmy!

fajnyprezent.com ul. Katowicka 11A/U261-131 Poznań

Kasia

autoresponder system powered by FreshMail
 

PORADNIK PREZENTOWY:
Zapisz się do naszego poradnika. Już nigdy nie będziesz głowił się nad pomysłami na prezent!
Do tego otrzymasz stałą
super zniżkę na cały asortyment!

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail