Przygotowanie projektu

Więc chciałbyś swoją własną koszulkę, miśka lub kubek  z indywidualnym niepowtarzalnym nadrukiem? Cieszymy się, że postanowiłeś się wyróżnić z szarego tłumu lub chcesz tego dla bliskiej Ci osoby, której podarujesz prezent. Są trzy drogi współpracy z naszym sympatycznym, zawsze cierpliwym i lubiącym swoją pracę grafikiem Sebastianem.

Przypadek 1: świta Ci pomysł na nadruk, chciałbyś złożyć coś fajnego z kilku elementów?

Świetnie! Wyślij nam fotkę dużej rozdzielczości (im większy obrazek tym lepszy nadruk) Chcesz dodać jakiś tekst? Nic prostszego. Napisz jaki to tekst gdzie ma był umiejscowiony i jaki ma mieć kolor. Gotowy projekt wyślemy Tobie najpóźniej następnego dnia roboczego, do tego nie skasujemy za to nawet złotówki!

Przypadek 2: nie masz czasu na wymyślanie tekstów i szukanie fotek w sieci. Chcesz zlecić całą robotę grafikowi.

Napisz dla kogo ma być koszulka, na jaką okazję itp itd. Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt. Pracę wycenimy indywidualnie w zależności od Twoich wymagań. Nie martw się! Nie zbankrutujesz:)

Przypadek 3: miałeś już do czynienia z grafiką, wiesz co to krzywe i bitmapy. Fajnie! Kochamy Cię!

Plik przygotuj w skali 1:1 jeśli to bitmapa to zapisz ją na przezroczystym tle w formacie psd, tiff lub pdf 300dpi.Jeżeli masz krzywe zapisz je w formacie eps. Możesz też podesłać nam wizualizacje naniesienia nadruku, będzie nam łatwiej.

autoresponder system powered by FreshMail
 

PORADNIK PREZENTOWY:
Zapisz się do naszego poradnika. Już nigdy nie będziesz głowił się nad pomysłami na prezent!
Do tego otrzymasz stałą
super zniżkę na cały asortyment!

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail