Zamówienia Hurtowe! Misie z nadrukiem :)


mis-z-nadrukiem

DLACZEGO MISIE Z NADRUKIEM TO IDEALNY POMYSŁ NA GADŻET REKLAMOWY DLA TWOJEJ FIRMY!?

Szukasz oryginalnego pomysłu na reklamę swojej firmy? A może chciałbyś podarować wyjątkowy i spersonalizowany prezent bliskiej osobie? Maskotki z nadrukiem to sympatyczny podarunek, który pozostanie w pamięci obdarowanych na długo!

Miś z nadrukiem przyciągnie uwagę Twoich klientów i ociepli wizerunek Twojej firmy. Dlaczego opłaca się zainwestować w tego typu reklamę? Maskotka z nadrukiem daje Ci możliwość umieszczenia na niej niepowtarzalnego projektu. Może to być Twoje logo, hasło reklamowe lub dowolny tekst, który chcesz przekazać swoim Klientom. Miś z nadrukiem może być dopasowany do Twojej działalności lub zbliżających się akurat świąt. Na Boże Narodzenie podaruj swoim klientom śmiesznego renifera, a na Wielkanoc milutką owieczkę!

Jeżeli organizujesz konkurs, np. w mediach społecznościowych misie z nadrukiem mogą posłużyć Ci jako nagroda. Twoi fani na pewno ucieszą się z takiego gadżetu reklamowego! Reklama w formie przytulanki to gwarancja jej długowieczności. Spot w telewizji trwa 30 sekund, ogłoszenie w gazecie trafi po tygodniu do śmietnika, a maskotki reklamowe będą cieszyć ich właścicieli przez długie lata!

maskotki reklamoweW naszej ofercie posiadamy najróżniejsze maskotki reklamowe: różnokolorowe misie z nadrukiem, żółwie, konie, tygrysy, lwy, psy, koty i wiele innych zwierząt. Jeżeli szukasz pomysłu na bożonarodzeniowe prezenty, do wyboru są także świąteczne pluszaki z nadrukiem: skarpety, renifery, bałwanki czy misie polarne. Wszystkie wzory maskotek z nadrukami ja i inne gadżety reklamowe znajdziesz na stronie http://www.66projekt.pl/maskotki-reklamowe/

Jednak miś z nadrukiem to wspaniałe rozwiązanie nie tylko firm. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla bliskich Ci osób, możesz mieć pewność, że spersonalizowana maskotka z nadrukiem wywoła uśmiech na ich twarzach. Obdarowana osoba zobaczy, że prezent został przygotowany specjalnie dla niej i poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo! Misie z nadrukiem dostępne dla odbiorców detalicznych znajdziesz w naszym sklepie internetowym http://fajnyprezent.com/maskotki-z-twoim-nadrukiem/

 

autoresponder system powered by FreshMail
 

PORADNIK PREZENTOWY:
Zapisz się do naszego poradnika. Już nigdy nie będziesz głowił się nad pomysłami na prezent!
Do tego otrzymasz stałą
super zniżkę na cały asortyment!

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail